Książka "#ToSieSamoKomentuje"

Fundacja Nowe Spektrum - Grzegorz Płaczek

Moment logo

Polityka nigdy mnie nie interesowała i nigdy wcześniej nie przypuszczałem, że napiszę książkę "#ToSieSamoKomentuje" . Książka przybrała formę PONAD 260-STRONICOWEGO pamiętnika Polaka, który poszukuje prawdy w trudnym momencie historii swego kraju, gdy Polskę ogarnia wszechobecny kryzys polityczny, społeczny, moralny, a nawet mentalny, gdy wirus i Covid-19 zdominowały wszystkie dziedziny życia. Książka to zbiór dat, instynktownych refleksji, liczb, politycznych kłamstw, dokumentów i, co najważniejsze, faktów.

Zamów teraz! Moment
Moment

"W mojej książce pt. "#ToSieSamoKomentuje" wielkość czcionki jest większa, niż zwykle. Zależy mi, aby tę publikację łatwiej i przyjemniej czytali również Czytelnicy ze słabszym wzrokiem i osoby starsze. Nie mogę promować mojej książki na Facebook'u, ponieważ FB... uniemożliwia mi promowanie tej publikacji." - autor Grzegorz Płaczek

"Zewsząd słychać sprzeczne, często wzajemnie wykluczające się, a nawet szkodliwe informacje związane m.in. z „przymusem” szczepień lub niezgodnym z prawem obowiązkiem zakrywania ust i nosa. W ostatnim czasie ten problem dotyczy nas wszystkich i właśnie dlatego w swojej publikacji skupiam się głównie na tych kwestiach. Dzielę się pozyskanymi informacjami, które mam nadzieję, że same się komentują.
Bardzo mało wiedzieliśmy o wirusie i jak sobie radzić z pandemią. To, że nie wiedzieliśmy stwarzało pole do dezinformacji. Nikt nie sprawdzał źródeł pojawiających się informacji – niemal wszyscy ulegli panice, a dezinformacja stała się narzędziem w rękach rządzących. Zadałem sobie trud dotarcia do prawdy, szukając sprawdzonych faktów dotyczących Covid-19, poszukując rzetelności w słowach licznych, pojawiających się „jak grzyby po deszczu” ekspertów. Rozpoczynając moją aktywność założyłem, że wszystkim zależy na dobru Polski i jej mieszkańców. Teraz wiem, jak bardzo się myliłem.
Odkrywałem krok po kroku meandry wszechobecnej manipulacji, starałem się przybliżyć Czytelnikowi decyzje podejmowane przez rządzących i ich doradców. Próbowałem zrozumieć bierną postawę rządzących i opozycji oraz prześledzić niekontrolowany przepływ pieniędzy podatników. Niemal codziennie znajdowałem potwierdzenie, że wiele rzeczy pozbawionych jest sensu i nie można ich wyjaśnić w logiczny sposób. Zauważyłem, że opinie ekspertów „głównego nurtu” często nie pokrywają się z faktami, do których docierałem, szukając odpowiedzi na pojawiające się wątpliwości. Swoje zapytania kierowałem do wielu urzędów i instytucji – Ministerstwa Zdrowia, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Kancelarii Prezydenta RP, WHO czy do Rzecznika Praw Obywatelskich. Lista moich pism jest długa. Na wiele z nich otrzymałem odpowiedzi, które same się komentują."

ToSieSamoKomentuje

"Być może właśnie teraz nadszedł czas na gruntowne zmiany. Zmiany prawdziwe.
Mam dosyć polityków, którzy „tylko mówią” i… nic z tego nie wynika. Ta książka to historia moich poszukiwań, dociekań i walki o prawdę, w którą zawsze wierzę.
Jestem przekonany, że możemy żyć w pięknej i wolnej Polsce, gdzie każdy dla siebie jest oparciem, a decyzje polityków są logiczne i przemyślane. Wielu z Polaków odpowie zapewne, że to ułuda – ja jednak chcę spróbować uwierzyć. W książce starałem się opierać wyłącznie na prawdzie, wierząc (być może naiwnie), że prawda sama się obroni.
Ostateczne wnioski zostawiam Tobie, Czytelniku."

ToSieSamoKomentuje
Moment

Ile kosztuje książka?


  Facebook uniemożliwił mi promowanie i reklamowanie mojej książki. To się samo komentuje. W tej sytuacji długo zastanawiałem się nad najlepszym rozwiązaniem i postanowiłem zaoferować Czytelnikom książkę w 3 RÓŻNYCH CENACH - ostateczną cenę zakupu pozostawiam... w rękach Czytelników:

 • 34 zł - regularna cena książki


 • 54 zł - kupując książkę w tej cenie nie tylko kupujesz książkę, ale dodatkowo wspierasz moją codzienną, społeczną działalność i poszukiwanie prawdy


 • 74 zł - kupując książkę w tej cenie, nie tylko kupujesz książkę i wspierasz moją codzienną działalność, ale również pomagasz mi w stworzeniu stypendium dla najzdolniejszych uczniów w mojej gminie Kobiór: https://www.spkobior.edupage.org/. Chciałbym, aby młodzi ludzie uwierzyli, że warto się rozwijać, uczyć i zdobywać nową wiedzę. Wszystko pozostaje w Waszych rękach. O szczegółach poinformuję Was podczas naszych spotkań LIVE.

Jak kupić książkę: "#ToSieSamoKomentuje"?

Poniżej wystarczy wybrać dogodną formę płatności oraz sposób dostawy (kurier lub paczkomat).
Czytelnik ma do wyboru trzy ceny za książkę: 34, 54 lub 74 zł (sprawdź szczegóły powyżej)!
Książka wysyłana jest wyłącznie na terenie Polski.


UWAGA: jeśli nie obsługujesz płatności online lub masz problem z zakupem książki - wystarczy zadzwonić: +48 691 945 730. Możliwa jest wysyłka książki "za pobraniem" - czyli zapłacisz gotówką w momencie, gdy książka dotrze do Ciebie.

Masz pytanie? Wyślij wiadomość na adres: ksiazka@tosiesamokomentuje.pl

W przypadku wysyłki za granicę - prosimy (przed zakupem) o kontakt mailowy: ksiazka@tosiesamokomentuje.pl

Wysyłamy zamówione książki w terminie: max 48 godzin od momentu otrzymania płatności
(w pierwszej połowie marca 2021 r. czas oczekiwania na wysyłkę może wydłużyć się do 4 dni)!

Ilość stron: 260. Miękka okładka. Format: B5.

#ToSieSamoKomentuje

Książkę możesz kupić w 3 różnych cenach! Ostateczny koszt zakupu zależy od Ciebie.

34 PLN

 • Kupuję książke w regularnej cenie

54 PLN

 • Kupuję książke w regularnej cenie
 • Dodatkowo wspieram autora oraz jego codzienną, społeczną działalność i poszukiwanie prawdy

74 PLN

 • Kupuję książke w regularnej cenie
 • Dodatkowo wspieram autora oraz jego codzienną, społeczną działalność i poszukiwanie prawdy
 • Pomagam dzieciom i wspieram tworzenie stypendium dla najzdolniejszych uczniów w śląskiej gminie Kobiór

Wybierz sposób wysyłki:

Masz pytanie? Wyślij wiadomość na adres: ksiazka@tosiesamokomentuje.pl


Potrzebujesz wysyłki za granicę?
Napisz na: ksiazka@tosiesamokomentuje.pl

Nie obsługujesz płatność online i chcesz kupić "za pobraniem" (zapłacić gotówką przy odbiorze) w Polsce?
Napisz na: ksiazka@tosiesamokomentuje.pl lub zadzwoń: +48 691 945 730
Moment
Moment

Nasze codzienne kanały komunikacji:


Facebook:
www.facebook.com/tosiesamokomentuje/

Warto wiedzieć! W dniach 11.01.-07.02.2021. posty i nasze wspólne poszukiwania prawdy dotarły do ponad 1,3 mln użytkowników FB. Razem szukamy prawdy. Ponad 288 tys. użytkowników wykazało aktywność wobec publikowanych treści.


YouTube [archiwizacja LIVE'ów z FB]:
www.youtube.com/c/ToSieSamoKomentuje
Moment

O autorze

Grzegorz Płaczek – ur. w 1978 r. w Tarnowskich Górach na Śląsku. Ekonomista, fotograf i autor popularnego kanału na FB:

www.facebook.com/tosiesamokomentuje/

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie. Studia Doktoranckie Nauk Ekonomicznych – Katedra Small Business’u.
The Ohio State University, USA (stypendium). Przedmiot „Operations Management: Strategy and Analysis”.
Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach. Studia wyższe na kierunku: Zarządzanie i Marketing. Ukończenie studiów wyższych z wyróżnieniem.
Świadectwo dojrzałości (matura) z wyróżnieniem.

Ponadto... otrzymał nagrodę Rektora Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej dla najlepszego studenta roku 2000 oraz był stypendystą Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości. Jest laureatem nagrody Fundacji im. Hugo Kołłątaja dla szczególnie uzdolnionych studentów śląskich uczelni za rok 1999 oraz oficjalnym delegatem i posłem na posiedzenia Parlamentu Studentów RP. Otrzymał również coroczną nagrodę burmistrza miasta Tarnowskie Góry oraz nagrodę Tarnogórskiego Towarzystwa Edukacyjnego.
Pracował jako ekspert przy Dyrekcji Generalnej ds. Przedsiębiorstw w Unii Europejskiej, w Ministerstwie Nauki i Informatyzacji oraz Ministerstwie Finansów Rzeczpospolitej Polskiej. Współpracował z Kancelarią Premiera Rady Ministrów.
Więcej o autorze na: www.naszkobior.pl/grzegorzplaczek/

Grzegorz Płaczek Wywiad w Mediach Narodowych: https://youtu.be/a5qQNOz6X3E Grzegorz Płaczek Wywiad w wRealu24: https://youtu.be/m6AQPyQSNXs Grzegorz Płaczek Zamów teraz!